Akce

 • poukaz.jpg

  Poukaz

  Chcete darovat originální zážitkový dárek? Zakupte poukaz v ceně 1000,- na utkání vlastního koberečku, zvaného Hadrák. V ceně poukazu je zahrnuto krátké seznámení s historií a původem tkalcovského stavu a s technikou tkaní a přípravy materiálu. Kurzík trvá přibližně 3 hodiny, ale v podstatě vždy tak dlouho, aby si obdarovaný odnesl hotový výrobek. Reálná je výroba koberečku v délce 1 metru. 

  Materiál, tedy natrhané hadry, jsou v ceně poukazu. Ale často si zákazníci nosí svůj, již připravený materiál, který má jasný původ. Např. natrhaná košile po dědečkovi, oblíbená zástěra babičky, polštářek, na kterém spával synek, když byl miminko a tak. Tomu se potom říká rodinný koberec, a ten pak v domácnosti člověka, který si ho utká, zaujímá nějaké čestné místo...

  Nocleh v ceně není, drobné pohoštění ano. Pokud by jste tkaní chtěli spojit s prohlídkou krás Litoměřic, pomohu i se zařízením ubytování. 

  Pokud by chtely přijet dvě osoby, je to možné a v tomto případě je cena druhého poukazu 800,-. Tkalcovské stavy mám dva, jeden o šíři 60 cm, druhy o šíři 75 cm. Může tak přijet maminka s dcerkou, kamarádky, a tkaní si mohou vyzkoušet i muži.

  Ráda zodpovím jakékoliv dotazy, a budu se snažit se vám maximálně vyhovět.

 • dobrocinny-obchod-bona-fide-pro-hospic-sv-stepana-v-litomericich[4].jpg

  LOkálně

  I v tomto útulném obchůdku najdete mé tkané hadrové koberečky.

 • jarmarky-a-trhy.jpg

  Jarmarky a trhy

  Se svými koberčky velmi ráda navštevuji různé jarmarky a trhy. Na těchto místech je vždy skvělá atmosféra a dobří lidé, kteří ruční práci umí ocenit.