Koberečky volně k prodeji

Veškeré nabízené koberečky mají šíři buď 75 cm,nebo 60 cm dle toho, na kterém tkalcovském stavu jsou utkány. Délky jsou různé. U všech doposud utkaných koberečků je použit použitý :-) materiál, převážně cíchy, prostěradla, bavlněná trika. Velmi dobrou zkušenost mám i se zpracováním froté prostěradel, viz kobereček Ado. Tudíž je 100% bavlněný základ. Velkou výhodou je, že se koberce  dají snadnou udržovat, a i délka 220cm se vejde do pračky. Další výhodou je to, že používám již opraný materiál a ten je  stálobarevný, vysrážený a prostě prověřený.  KOBEREČKY jsou velmi vhodné v domácnostech, kde jsou budˇmalé děti, alergici nebo domácí mazlíčci, do koupelen a nebo jako podložka pod obuv do chodeb, ke kuchyňským linkám a podobně a to i proto, že tyto koberečky jsou snadno odnimatelné, pratelné a rychle schnou. Leckdo koberečky používá i jako dekoraci na stůl, chránič gauče, či křesla. 

Pro vaši snazší orientaci: Každý koberec má své jméno, které na ten daný koberec připadne dle abecedního seznamu svatých.

První koberečky měly svá jména od písmenka A. Když tvořím něco jiného než koberec,např. podsedák, polštářek, kapsář nebo kabelku dostávají tyto výrobky jméno od písmenka B. Po čase jsem novou osnovní nit zavedla ozdobnějším způsobem a koberečky začaly dostávat jména od písmene C a pak i Č.... Koberce, které začínám dělat na druhém stavu mají svá jména od D.

Řadit podle||
Zobrazit všechno | Stránky:
Zobrazit všechno | Stránky: